Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
НКЦПФР уточнила порядок припинення корпоративного інвестиційного фонду

Розширено перелік заходів, що здійснюються ліквідаційною комісією фонду.

НКЦПФР рішенням від 6 жовтня 2015 року № 1605 затвердила зміни до Положення про порядок припинення корпоративного інвестиційного фонду.

Передбачено, що розрахунки з учасниками корпоративного інвестиційного фонду, у тому числі депонування коштів на користь учасників фонду, які не подали заявки на викуп належних їм акцій фонду або які подали зазначені заявки та не звернулися для одержання розрахунків, має бути здійснено не пізніше 1 календарного року з дати прийняття рішення про ліквідацію фонду.

Крім того, уточнено перелік заходів, що здійснюються ліквідаційною комісією фонду. Зокрема, серед іншого (п. 5 р. ІІ Положення) ліквідаційна комісія:

4) задовольняє вимоги кредиторів, передбачених п. 2 ч. 8 ст. 39 Закону "Про інститути спільного інвестування", за рахунок коштів, наявних в активах фонду на момент прийняття рішення про його ліквідацію;

5) не пізніше 10 робочих днів з дати прийняття рішення про ліквідацію фонду надсилає до НКЦПФР протокол (копію протоколу), прошитий, пронумерований, підписаний головою та секретарем загальних зборів, скріплений печаткою та підписом голови наглядової ради фонду, що містить рішення про ліквідацію фонду (у разі прийняття рішення загальними зборами учасників фонду); або рішення одноосібного учасника фонду про ліквідацію фонду, оформлене ним у письмовій формі (у формі рішення, наказу тощо) і засвідчене печаткою фонду або нотаріально (якщо одноосібним учасником є фізособа, її підпис на такому рішенні підлягає нотаріальному засвідченню); або протокол засідання наглядової ради про ліквідацію фонду, який повинен бути прошитий, пронумерований, підписаний головуючим на засіданні та скріплений печаткою фонду (у разі прийняття рішення наглядовою радою згідно з ч. 3 ст. 39 Закону "Про інститути спільного інвестування").

За матеріалами ЮРЛИГА

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ