Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Фонд МСФЗ пропонує активнішу участь IASB у розробці Таксономії

4 листопада 2015 року Піклувальники Фонду МСФЗ подали на публічне обговорення оновлений варіант плану, відповідно до якого здійснюється розробка Таксономії МСФЗ – електронних тегів для підготовки звітності в електронному форматі. Найсуттєвіші зміни передбачають активніше залучення до процесу Ради з МСФЗ: їй хочуть дозволити переглядати й схвалювати вміст Таксономії.

Хтось, можливо, запитає: а що в цьому такого, адже IASB – міжнародний розробник стандартів. Однак потрібно розуміти, що розробка Таксономії – більше технічна спеціальність, а серед членів Ради програмісти, якщо й можуть траплятися, то лише випадково (критерії відбору туди інші).

Інші пропозиції, подані на обговорення в консультаційному документі, формально розкривають поліпшення, які й так уже, у принципі, вдалося впровадити в практику: наприклад, публічні обговорення попереднього варіанта проміжних змін до Таксономії, які вносяться протягом року в міру оновлення стандартів МСФЗ.

Також тут же розкрито окремий процес інтеграції до Таксономії МСФЗ контенту, що відображає загальновизнані, найпоширеніші практичні підходи до розкриття інформації. Ця складова, згідно із пропозиціями, переглядатиметься та схвалюватиметься 3 – 5 членами Ради з МСФЗ ("Панель експертів з перегляду Таксономії" – такий попередній варіант назви цієї групи).

Консультації щодо цієї теми триватимуть до 3 лютого наступного року.

За матеріалами gaap.ru

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ