Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Настанови ОЕСР з ТЦУ щодо фінансових операцій

Комітет із податкових справ ОЕСР затвердив Настанови з трансфертного ціноутворення щодо фінансових операцій. Документ видано у межах плану з боротьби з розмиванням оподатковуваної бази та виведенням прибутку з-під оподаткування. Зокрема, ідеться про рамкові механізми реалізації плану BEPS, а саме його пунктів 4, 8 – 10, що містять вимогу про необхідність розроблення цієї настанови.

У затверджених Настановах ОЕСР з ТЦУ щодо фінансових операцій взято до уваги зауваження, отримані під час відкритого обговорення проєкту документа. Як зазначили самі розробники, ці рекомендації мають істотний характер, оскільки "загальні" Настанови буде вперше доопрацьовано і включено рекомендації щодо аспектів ТЦУ стосовно фінансових операцій як складову його частину.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2015

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ