Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Вітаємо, шановні читачі!

Перед вами літній випуск електронного видання Вісник МСФЗ (в Україні). Сьогодні традиційно ознайомимо вас із головними нововведеннями в МСФЗ-сфері. Зокрема, Мінфін поступово оновлює переклади міжнародних стандартів версії 2021 року. Незабаром оновлені тексти будуть доступні в системах ЛІГА:ЗАКОН, а зі змінами можна буде ознайомитись за допомогою сервісу порівняння редакцій.

У темі номера вчергове поговоримо про контрольовані іноземні компанії, адже, незважаючи на відстрочення запровадження механізму КІК, резидентові України (фізичній або юридичній особі), який є власником іноземної компанії, уже зараз потрібно визначити, чи поширюватимуться на нього правила КІК та які додаткові обов'язки покладатимуться у зв'язку з цим.

У поточному номері також ви довідаєтесь, чи належать до сфери застосування МСФЗ 16 операції, що перебувають у правовому полі Закону про фінансовий лізинг, оскільки з 01.01.2019 відображення орендних операцій в обліку та звітності за МСФЗ регулює МСФЗ 16 "Оренда". Стандарт дійсно став революційним і змінив традиційні підходи до обліку оренди, принаймні з боку орендаря.

Бажаємо вам лише гарної звітності та розпочинаємо підготовку наступного номера.

Чекаємо на ваші запитання на ел. пошту: msfo@ligazakon.ua.

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ