Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Затверджено форми заяв для взяття на облік у Держмитслужбі

Держмитслужба наказом від 29.04.2021 р. № 242 затвердила порядок обліку осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи.

Він визначає процедури ведення Держмитслужбою України та митницями централізованого обліку осіб, які під час своєї діяльності є учасниками митних відносин.

Додатково документ передбачає, що особи, які були взяті на облік як особи, які здійснюють операції з товарами, продовжують обліковуватись як особи, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи, і не підлягають повторній постановці на такий облік.

Беруть учасників митних відносин на облік одноразово, до або при першому здійсненні такими особами операцій з товарами, контроль за якими покладено на митні органи, шляхом:

1) особистого звернення особи (посадової особи підприємства або його уповноваженої особи (представника), що діє на підставі договору або належно оформленого доручення, або агента з митного оформлення, що діє за письмовим договором між митним брокером та особою) до відповідного підрозділу митниці або уповноваженої посадової особи в пункті пропуску;

2) направлення особою документів у паперовій формі поштовим зв'язком на адресу відповідного підрозділу митниці (на поштову адресу митниці);

3) направлення особою електронних документів засобами електронного зв'язку до ЄАІС;

4) внесення особою облікових даних на Єдиному державному інформаційному вебпорталі "Єдине вікно для міжнародної торгівлі".

Наказом № 242 також затверджені форми заяв та повідомлень про взяття на облік резидентів та нерезидентів.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ