Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Добрий день, шановний читачу.

Сьогодні як привітання хочемо поздоровити з головною подією липня – Днем бухгалтера та аудитора. Нехай новий професійний рік дарує цікаві проєкти, захоплюючі завдання та щиросерду робочу атмосферу!

Зі свого боку намагатимемося бути корисними систематизацією актуальної інформації на сторінках нашого видання. І запрошуємо до співпраці, якщо у вас є рекомендації щодо тем для розгляду або бажання поділитися своїм досвідом з колегами, ми будемо раді зворотному зв'язку – msfo@ligazakon.ua.

Липневий же випуск ми традиційно наповнили новинами, серед яких нові офіційні переклади МСФЗ від Мінфіну, а також корисними матеріалами на тему розкриття бенефіціарів, обліку спецкредитів, міжнародних грантів та ведення ЗЕД.

До нових зустрічей!

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ