Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
НКЦПФР повідомила про старт приймання фінзвітності на підставі Таксономії UA XBRL МСФЗ – 2020

Технічні складники Центру збору фінзвітності та його функціональні компоненти, призначені для збору фінзвітності підприємств, складеної на підставі Таксономії UA XBRL МСФЗ – 2020, технічно готові до дослідної експлуатації. Про це інформує НКЦПФР.

Підприємства, визначені ч. 5 ст. 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність", а також підприємства, які самостійно визначили доцільність застосування МСФЗ та, відповідно, зобов'язані складати фінзвітність і консолідовану фінзвітність на підставі таксономії в єдиному електронному форматі, можуть розпочати подання (завантаження) річної фінзвітності й річної консолідованої фінзвітності за 2020 рік, проміжної фінзвітності та проміжної консолідованої фінзвітності за 2021 рік, складеної на підставі таксономії за МСФЗ, до Центру збору фінзвітності в електронному форматі.

На цей час створювати фінзвітність у форматі XBRL, складену з використанням Таксономії звітності UA XBRL МСФЗ, можна за допомогою безкоштовного програмного сервісу іXBRL Report – Система створення іXBRL-звітності, який розміщено на порталі https://frs.gov.ua, або спеціалізованого програмного забезпечення, придбаного (розробленого) на замовлення суб'єкта звітування.

Подавати фінзвітність у форматі іXBRL до Центру збору фінзвітності можна лише за умови реєстрації (портал "Реєстрація суб'єктів звітування" та портал "Реєстрація користувачів на порталі СФЗ"). Процедура реєстрації на порталі СФЗ є завершеною лише після затвердження регулятором корпоративного профілю суб'єкта звітування.

Після реєстрації суб'єкти звітування отримують в особистих кабінетах користувачів "чернетки" звітів (запити на завантаження завчасно створеного електронного файлу фінансової звітності за відповідний період) з варіантом складання такої фінзвітності, яка містить звіт про фінансовий стан, складений згідно з розподілом активів і зобов'язань на поточні / непоточні, разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy-210-310).

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ