Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Ідентифікація представництва

Податківці роз'яснили, як визначати представництво нерезидента.

Консультанти податкового відомства спробували розібратися з оподаткуванням нерезидента, що господарює як на території України, так і за її межами.

Наприклад, компанія-нерезидент планує провадити господарську діяльність як на території України, так і за її межами, залучаючи виконавців – резидентів України згідно з договорами на строк понад 6 місяців. Предметом договорів буде надання послуг на підставі технічних завдань, які стосуватимуться різних проєктів. Надалі послуги компанії-нерезидента продаватимуть за межами України.

У такому разі, на думку податківців, надання послуг нерезидентом (крім послуг надання персоналу), у тому числі консультаційних, через співробітників, найнятих ним для цих цілей, якщо провадження такої діяльності відбувається (у межах одного проєкту або проєкту, що пов'язаний із ним) в Україні протягом періоду або періодів, загальна тривалість яких становить більш як 183 дні в будь-якому дванадцятимісячному періоді, свідчитиме про наявність постійного представництва нерезидента на території України.

Джерело: ІПК ДПС від 17.03.2021 р. № 992/ІПК/99-00-21-02-02-06

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ