Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Оформлення ТЦУ-перевірок за новими формами

Оформлювати перевірки дотримання платниками принципу "витягнутої руки" податківці будуть по новому – форму відповідного Акта (Довідки), що затверджено наказом Мінфіну № 629, видозмінено.

Зокрема, з акту прибрали відомості про ПДВ та згадки про операції "ери звичайних цін".

До речі, раніше податківці розповідали як діяти, якщо під час підготовки звітності з трансфертного ціноутворення самостійно виявлено факт заниження податкового зобов'язання за минулий рік.

Платник податків, який здійснює самостійне коригування ціни КО відповідно до ст. 39 ПКУ після спливу терміну подання Декларації за попередній звітний податковий рік, має право подати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати без застосування штрафу, якщо такий уточнюючий розрахунок подається у строк не пізніше 1 жовтня року, наступного за звітним (п. 50.1 ПКУ).

Тож платник податку на прибуток, по завершенні звітного року, фактично має дев'ять місяців на складання та подання як Звіту про КО, так і уточнень до Декларації – наголошують податківці.

Джерело: наказ Мінфіну від 24.12.2020 р. № 806

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ