Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Звіт про контрольовані операції затверджений у новій формі

Як і очікувалося, Мінфін затвердив наказом від 31.12.2020 р. № 841 оновлені редакції форми та порядку складання Звіту про контрольовані операції. Вони набирають чинності з дня офіційного опублікування.

Ціль таких змін – привести форму та порядок складання Звіту про контрольовані операції у відповідність до положень ПКУ, якими передбачено зміни та доповнення щодо:

– визначення терміну "пов'язані особи" (для цілей ТЦУ), яким, зокрема, збільшено поріг пов'язаності з 20 до 25 відсотків та запроваджено нову категорію пов'язаних осіб – "утворення без статусу юридичної особи";

– особливостей застосування методів ТЦУ для контрольованих операцій з сировинними товарами та використання переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін для таких товарів;

– зазначення платниками податків використаних джерел інформації для виконання вимог щодо обґрунтування в документації з ТЦУ відповідності умов контрольованих операцій принципу "витягнутої руки";

– використання під час перевірок з питань дотримання принципу "витягнутої руки" тих самих джерел інформації, що їх використовував платник податків.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2021

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ