Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Добрий день, шановні читачі!

Раді очікуваній зустрічі з вами на сторінках видання Вісник МСФЗ (в Україні).

У цьому номері ми вчергове проаналізуємо правила й нюанси оподаткування КІК. Хоча КІК-норми ще не запрацювали, у Верховній Раді зареєстровано іще один законопроєкт, покликаний удосконалити правила BEPS, КІК, а також інші податкові норми, – про новини довідаємося у статтях номера.

Розповімо про те, як криза COVID-19 вплинула на найм "транскордонних" працівників. Доволі незвична ситуація порушує безліч податкових питань, особливо там, де є міждержавні складові, наприклад, транскордонні працівники чи особи, які опинились у неправомірному стані в країні, яка не є їхньою країною проживання.

Розглянемо, які неточності можуть бути у фінансовій звітності та як вони впливають на управлінські рішення користувачів фінансової інформації.

Також довідаємося про те, скільки насправді часу є в підприємств для проведення аудиту, якщо вони подають звітність з ТЦУ, та як на це вплинув COVID-19.

Про що ще ви воліли б прочитати? Пишіть нам на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua, і ми з радістю розповімо про те, що цікавить саме вас!

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ