Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
СІМА: матеріали для навчання

СІМА – професійна кваліфікація з управлінського обліку. Це британський сертифікат, що підтверджує навики його власника здійснювати глибокий аналіз та приймати виважені рішення, що впливають на успішний розвиток бізнесу.

Суть програми та її порівняння з кваліфікацією СМА ми обговорювали раніше в однойменній статті "Сертифікат для фахівців з управлінського обліку: який вибрати". Сьогодні ми вирішили підготувати добірку щодо вивчення матеріалів цієї програми. Для зручності користування ці матеріали розміщено в додатку Довідник МСФЗ – це постійно оновлюваний додаток, який ви бачите разом із привітальним словом редакції в кожному номері.

Термінологічно-понятійну основу для проходження програми містить Глосарій.

Ознайомитися з наповненням програми навчання можна заглянувши в спеціальну добірку.

Зважаючи на щораз більший інтерес до теми управлінського обліку, ми регулярно поповнюватимемо нашу добірку свіжими й корисними матеріалами. Також редакція очікує в гості офіційного представника CIMA в Україні, і в одному з найближчих випусків поділимося отриманою інформацією.

До речі, рубрика Матеріали для навчання постійного додатка до нашого видання Довідник МСФЗ містить корисні відомості й щодо підготовки до ACCA DipIFR.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ