Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі, раді черговій зустрічі на сторінках видання!

Традиційно познайомимо вас із найбільш значущими новинами у сфері МСФЗ і суміжних галузях. Ми вже звикли до того, що час від часу Мінфін без попередження оновлює стандарти МСФЗ, але наша команда тримає руку на пульсі, й оновлені МСФЗ 2 і МСФЗ 3 вже доступні для користування, а зі змінами можна ознайомитися за допомогою сервісу порівняння редакцій.

Крім того, Мінфін оприлюднив новий документ – "МСФЗ 9 і covid-19", який призначений для підтримки послідовного застосування вимог у стандартах МСФЗ.

Також у сьогоднішньому випуску ви дізнаєтеся:

– чого очікувати від нового фінмоніторингу;

– як відбуватимуться загальні збори акціонерів;

– як вистояти в період тривалого форс-мажору.

У темі номера поговоримо про фінансову допомогу від материнської компанії. Адже надання або одержання поворотної фінансової допомоги від іншої юридичної особи для вітчизняних підприємств є звичайною практикою. Особливо поширений такий спосіб кредитування між підприємствами однієї групи. У такому випадку важливими є питання дисконтування й визнання такої допомоги в МСФЗ-обліку, розкриття інформації про неї в примітках, а також обліку податкових наслідків.

Враховуючи чимраз більший інтерес до теми управлінського обліку, ми вирішили підготувати добірку матеріалів для вивчення програми CIMA. Задля зручності користування ці матеріали розміщено в рубриці "Матеріали для навчання" додатка Довідник МСФЗ.

А про що ще ви хотіли б прочитати?

Пишіть нам на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua, і ми з радістю розповімо про те, що цікавить саме вас!

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ