Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі!

Перед вами свіжий випуск електронного видання Вісник МСФЗ (в Україні). Сьогодні ми традиційно ознайомимо вас із головними нововведеннями фінансової звітності та суміжних сфер. Зокрема, дізнаємося деталі нового Закону про фінансовий моніторинг, а також до яких ризиків призводить податкова амністія.

Тему цього номера присвячено знижкам і програмам лояльності. Адже для привернення уваги потенційних та утримання наявних клієнтів підприємства можуть використовувати безліч сучасних маркетингових фішок, зокрема й широкий спектр акційних пропозицій, знижок, комплексних програм лояльності тощо. Про те, на що звернути увагу в такому МСФЗ-обліку, і йтиметься в темі номера.

Водночас ознайомимо вас із новим податком – податком на фінансові операції, а також з'ясуємо, що ж це: амбітна мета чи реальна законодавча ініціатива.

Крім того, у сьогоднішньому номері розглянемо останні новації щодо КІК, BEPS, ТЦУ.

Чекаємо на ваші запитання на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua.

З побажаннями тепла й удачі

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ