Шановний читачу, вітаємо на сторінках першого у 2020 році випуску видання!
Тему номера присвячено МСФЗ-таксономії, адже починаючи зі звітності за 2019 рік майже 5000 українських підприємств повинні подавати на її основі міжнародну фінансову звітність у єдиному електронному форматі XBRL. Також дізнаємося, як підготуватися до переходу на XBRL. А для того, щоб зробити це правильно, у темі номера ви знайдете короткий чек-ліст.
Важливим та інформаційно насиченим елементом звітності за МСФЗ є примітки. Своєю чергою, їхнім неодмінним атрибутом повинна бути інформація про те, з якими фінансовими ризиками мало справу підприємство та як мінімізувало їхній вплив. Докладніше про типи фінансових ризиків та інструменти керування – у сьогоднішньому номері.
Входячи в новий бюджетно-податковий рік, важливо проаналізувати міжнародні податкові новації, що з'явилися на початку 2020 року, тому в пригоді стане матеріал із рубрики "Прикладна аналітика".
Водночас поговоримо про BEPS, а саме про те, як Україна впроваджуватиме анти-Beps-правила та що нового придумали в ЄС.
Бажаємо приємної роботи й беремося до підготовки наступної зустрічі.
З повагою
редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)
_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2020
У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.