Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Мінфін анонсував новий переклад Таксономії фінзвітності за МСФЗ

Для підприємств, які застосовують МСФЗ, Мінфін представив проект нового перекладу Таксономії фінзвітності за МСФЗ, випущеної Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності (м. Лондон, Велика Британія). Очікується, що він запрацює з 01.01.2020.

З проектом можна ознайомитись за посиланням.

Одночасно втратить чинність наказ Мінфіну "Про затвердження перекладу Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності" від 07.12.2018 р. № 983.

Нагадаємо: підприємства, що становлять суспільний інтерес, ПАТ, суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначає КМУ, складають фінзвітність і консолідовану фінзвітність за міжнародними стандартами. Саме вони подають фінзвітність та консолідовану фінзвітність до органів державної влади, а також іншим користувачам на їхню вимогу на основі таксономії фінзвітності за МСФЗ в єдиному електронному форматі (ч. 5 ст. 121 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.99 р. № 996-XIV).

Про новації таксономії ми писали вже неодноразово, докладніше дізнатися про цей феномен можна в матеріалі "Розширювано-звітне мовознавство".

А ось із поясненням Ради з МСБО щодо суті таксономії по-українськи можна ознайомитися в спецдодатку "Довідник МСФЗ".

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ