Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Добридень, шановні читачі!

Раді черговій зустрічі з вами на сторінках видання Вісник МСФЗ (в Україні).

У цьому номері ми вчергове проаналізуємо МСФЗ (IFRS) 16, адже облік оренди з позиції орендаря з набранням чинності зазначеним міжнародним стандартом зазнає змін. А це, звісно, потребуватиме від суб'єктів господарювання докладного аналізу й розуміння нового обсягу розкриття інформації у фінансовій звітності. Тому ми приділили увагу практичним питанням застосування МСФЗ 16 підприємствами України.

Також традиційно ознайомимо вас із найбільш значущими новинами у сфері МСФЗ та суміжних галузях, зокрема розповімо про оновлену Таксономію МСФЗ – 2020. Не обійдемо увагою й рейтинг Doing Business. Про те, що ж змінилося проти минулого року та чи бачать прогрес українські підприємці, – читайте в номері.

Розглянули ми й зміни з моменту прийняття Закону про валюту, а також те, як вони впливають на роботу з клієнтами, на споживачів і що ще має бути.

Поговоримо й про FATCA, а саме про те, як відбуватиметься обмін податковою інформацією за FATCA. Чому лиш тепер було ухвалено рішення його імплементувати (адже Україна й США підписали ще у 2017 році)? Як це вплине на український бізнес і звичайних громадян?

А про що ще ви хотіли б прочитати? Пишіть нам на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua, і ми з радістю розповімо про те, що цікавить саме вас!

З повагою
редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ