Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі!

Перед вами черговий випуск нашого електронного видання. Традиційно ми прагнемо ознайомити вас із головними нововведеннями в МСФЗ і суміжних сферах, зокрема розкажемо про можливі варіанти реакції компаній на відтермінування набрання чинності МСФЗ 17, а також поговоримо про порівнюваність світової фінансової звітності.

Крім того, ми підготували огляд останніх роз'яснень ДФС щодо оподаткування доходів нерезидента, а також матеріал із базовою теорією для тих, хто лиш починає цікавитися міжнародним оподаткуванням.

Не залишили без коментаря ми й лист НБУ щодо ставок дисконтування для договорів оренди, умовами яких ставку не передбачено.

Оскільки одним із найпопулярніших способів покриття тимчасової нестачі обігових коштів є позика, у темі номера ми розглянули оцінку фінансових запозичень компаніями, які перейшли на застосування МСФЗ.

Додатково в номері розглянуто альтернативні джерела фінансування малого й середнього бізнесу.

А ваші запитання ми чекаємо на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua.

З повагою
редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ