Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі!

Перед вами свіжий випуск електронного видання Вісник МСФЗ (в Україні). Сьогодні ми традиційно ознайомимо вас із головними нововведеннями фінансової звітності та суміжних сфер. Зокрема, докладно поговоримо про останні рішення щодо МСФЗ 17, з погляду теорії й практики зупинимося на результатах Давоса, зазначимо появу першого в Україні вповноваженого провайдера інформаційних послуг з оприлюднення фінансової звітності та інформації з фондового ринку України.

Тему цього номера присвячено звітності за GRI і корпоративній соціальній відповідальності, адже фінансові та нефінансові звіти доповнюють один одного й допомагають користувачам усебічно оцінити результати діяльності компанії.

Також поговоримо про те, як не сплутати ініціативний та обов'язковий аудит ТОВ і ТДВ. Про значення аудиту для бізнесу йтиметься в матеріалі "Аудит у контексті глобальних змін".

Крім цього, У спецдодаток "Довідник МСФЗ" ми додали нові вебінари щодо застосування МСФЗ на практиці та оновили результати іспиту DipIFR з урахуванням 2018 року.

Чекаємо на ваші запитання за адресою msfo@ligazakon.ua.

З побажаннями тепла й удачі,

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2019

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ