Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Нова Технологічна ініціатива Фонду МСФЗ

Усім відомо, що розвиток сучасних технологій впливає на всі організації, у тому числі й на Фонд МСФЗ. Розуміють це і його представники, тому й запускають нову Технологічну ініціативу, у межах якої збираються проаналізувати, які саме зміни в технологіях здатні найсильніше вплинути на роботу Фонду.

Досліджувати це питання планують із різних боків:

• фінансовий облік: які нові стандарти й керівництва потрібні компаніям, щоб розуміти особливості обліку різних проявів нових технологій на кшталт криптовалют;

• фінансова звітність: чи змінять нові технології те, як її вивчають користувачі; як позначаться технології на подальшому розвитку Таксономії МСФЗ як інструмента, що забезпечує цифровий формат МСФЗ-звітності;

• розробка стандартів: чи необхідно змінювати процеси розробки стандартів з урахуванням попереднього пункту, адже все більше користувачів споживає інформацію в цифровому варіанті, а всі традиційні обмеження паперової звітності поступово відходять у минуле; чи можуть технології підвищити ефективність розробки (наприклад, через ширше застосування можливостей аналізу даних);

• участь ключових груп стейкхолдерів: як технології можуть підвищити ефективність комунікацій, інформаційного обміну.

Усе це разом – нова Технологічна ініціатива, в основі якої будуть напрацювання за останні кілька років. Тепер у розробників міжнародних стандартів фінансової звітності з'явиться цілісніший підхід до їх подальшого розвитку та інтегрування до стратегії роботи.

За матеріалами GAAP.RU

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ