Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
МСФЗ 17 можуть відкласти на рік

Хоч би як не хотілося голові Ради з МСФЗ Гансу Гугерворсту залишити в силі чинну нині дату набрання чинності новим Стандартом зі страхових контрактів, IASB усе-таки доведеться винести на обговорення можливе перенесення її на один рік – до 2022. Крім того, також до 2022 року може бути продовжено дію винятку для страховиків щодо застосування стандарту IFRS 9, який фактично вже набув чинності: у них, на відміну від представників інших галузей, є можливість поки що його не використовувати, щоб почати це робити разом із МСФЗ 17.

Рада з МСФЗ зазначає, що із самого початку виходу Стандарту вона активно сприяла переходу компаній, надаючи тим усіляку підтримку. Завдяки активному інформаційному обміну IASB удалося побачити, що у багатьох компаній сьогодні виникають сумніви щодо їх здатності встигнути завершити підготовку до 2021 року.

Рішення запропонувати відстрочення на один рік є визнанням із боку Ради, що проведені нею сьогодні обговорення (у тому числі щодо можливих коригувань МСФЗ 17) створюють у бізнес-середовищі більшу невизначеність. Водночас міжнародний розробник розуміє, що процес упровадження не можна порушувати більше, ніж це необхідно.

Пропозиція про відстрочення – це вибір, який мають зробити для себе в процесі здійснення планування самі учасники ринку. Консультації завершаться на початку року. Щодо коригувань Стандарту, який ще не набув чинності, то їх IASB почне обговорювати в грудні.

За матеріалами GAAP.RU

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ