Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Вітаємо, шановні читачі!

Раді черговій зустрічі з вами на сторінках видання Вісник МСФЗ (в Україні).

У цьому номері ми вирішили проаналізувати схеми мінімізації податків через міжнародну торгівлю. Ця сфера приваблива, адже за своєю природою вона вразлива й схильна до ризиків, які дають змогу ухилятися від оподаткування з відносно невеликою ймовірністю виявлення. Такі ризики охоплюють левову частку всього обсягу міжнародної торгівлі, тому що практично немає обміну митною інформацією між країнами, є труднощі, пов'язані з обміном іноземної валюти, а також обмежені ресурси митних органів для виявлення незаконних торговельних операцій.

Традиційно ми ознайомимо вас із найбільш значущими новинами у сфері МСФЗ і суміжних галузях, зокрема ви дізнаєтеся, про що говорили представники Ради з МСФЗ і чого очікувати від нової концепції МСФЗ.

Окремо відзначимо й вітчизняні новини (у жовтні їх вийшло досить-таки багато):

– на сайті Мінфіну нарешті з'явилися офіційні тексти МСФЗ 16 і МСФЗ 17. Своєю чергою, оновлено МСБО 40, МСФЗ 1 і МСФЗ 6;

– Мінфін і НБУ представили законопроект про імплементацію положень BEPS у ПКУ, детальніше – у матеріалі "BEPS стає на крок ближче";

– Мінекономрозвитку оприлюднило концепцію про легалізацію криптовалют. Дізнатися докладніше можна з однойменного матеріалу.

А про що ще ви хотіли б прочитати?

Пишіть нам на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua, і ми з радістю напишемо про те, що цікавить саме вас!

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ