Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Україна підписала Багатосторонню конвенцію MLI

Україна стала 83 державою, яка підписала в межах OECD / G20 BEPS Project Конвенцію щодо протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування (MLI).

23 липня, у Лондоні, в. о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова підписала Багатосторонню конвенцію щодо виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування (Багатостороння конвенція MLI).

Конвенція дасть можливість зменшити переміщення українського капіталу до юрисдикцій з низьким рівнем оподаткування з метою мінімізації податкових зобов'язань, що, своєю чергою, сприятиме збільшенню доходів бюджету.

Ця Угода є 15 кроком Плану дій BEPS. Підписавши й ратифікувавши Багатосторонню конвенцію, Україна одночасно також виконує кроки 6 і 14 Плану BEPS, які входять до мінімального стандарту Плану BEPS та є обов'язковими до виконання Україною.

Що для українського бізнесу означає приєднання до BEPS – читайте в матеріалі видання "Вісник МСФЗ".

Разом з цим підписання Конвенції MLI дає змогу внести зміни до всіх або деяких чинних Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.

Під час підписання угоди Оксана Маркарова заявила:

"Імплементація Плану дій BEPS сприятиме гармонізації міжнародних податкових правил з понад 70 країнами світу та створить більш прозоре податкове середовище. Підписавши конвенцію MLI, ми зможемо внести необхідні зміни до існуючих міжнародних договорів про подвійне оподаткування між Україною та іншими державами".

Тепер справа за парламентом, він має ратифікувати Багатосторонню конвенцію MLI.

Текст Конвенції, пояснювальна записка, довідкова інформація містяться тут: http://oe.cd/mli.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ