Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Добрий день!

Перед вами гарячий номер видання "Вісник МСФЗ". Традиційно розпочнемо з МСФЗ-новацій і новин у сфері міжнародного оподаткування. Сьогодні в номері ознайомимося з дослідженнями в галузі податкової прозорості й розглянемо роботу з аналізу переміщення прибутку до низькоподаткових юрисдикцій; довідаємося, як Швейцарія реалізувала мінімальний план BEPS; розповімо про те, що означатиме новий МСФЗ 17 для інвесторського співтовариства.

Тему номера присвячено GDPR. Більшість міжнародних експертів схиляється до думки, що зазначений Регламент – це прорив у майбутній світовій практиці захисту персональних даних. Тому спробуємо розібратися в ключових особливостях таких змін і на що звернути увагу українському бізнесу.

Бажаємо приємної роботи і розпочинаємо підготовку нашого наступного видання. Сподіваємося, що радість наших зустрічей взаємна.

З повагою

редакція Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ