Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі!

Перед вами свіжий випуск електронного видання Вісник МСФЗ (в Україні). Сьогодні ми традиційно ознайомимо вас із головними нововведеннями в МСФЗ і суміжних сферах.

Тему цього номера присвячено інформації про податкові гавані, адже офшоризація світової економіки – явище не нове, з яким світова спільнота не один рік завзято бореться різними економічними методами. І одним із таких методів є формування списків країн – податкових гаваней, який активно застосовують як у світовий, так і вітчизняній практиці.

Оскільки перехід багатьох підприємств на МСФЗ із 01.01.2018 викликав безліч практичних питань щодо подальшого порядку ведення обліку активів, зобов'язань і власного капіталу, з матеріалу "Капітальні та поточні ремонти за П(С)БО й МСБО" ви дізнаєтеся, чим же відрізняється порядок відображення капітальних і поточних ремонтів за МСБО й П(С)БО. Крім того, з'ясуємо, у яких випадках потрібно капіталізувати понесені витрати, а в яких збільшувати витрати періоду.

Також ми намагалися спрогнозувати, чого очікувати від обов'язкового аудиту фінзвітності у світлі введення в дію Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21.12.2017 р. № 2258-VII.

Чекаємо на ваші запитання на ел. пошту: msfo@ligazakon.ua.

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2018

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ