Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановні читачі!

Раді черговій зустрічі з вами на сторінках видання Вісник МСФЗ (в Україні).

У листопаді бухгалтерська громадськість відзначала Міжнародний день бухгалтера. Своєю чергою, Україна приєдналася до святкування прийняттям змін до Закону про бухоблік, які гармонізують національні норми з міжнародними. Це й визначило тему сьогоднішнього випуску – для вас коментарі від представників нацрегуляторів, аудиторів і експертів, а також цікаві й, сподіваємося, пізнавальні інфографіки-ілюстрації.

Не можемо залишити осторонь і результати рейтингу Doing Business – 2018 та не згадати про те, що ж в Україні вже змінилося і як не зійти з дистанції.

Поговоримо й про тренд останнього часу – Bitcoin, з'ясуємо питання визнання Bitcoin в Україні, а також особливості оподаткування криптовалюти в податкових системах окремих країн світу.

Про що іще ви б хотіли прочитати? Пишіть нам на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua, і ми з радістю розповімо про те, що цікавить саме вас!

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ