Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановний читачу! Вітаємо на сторінках чергового випуску видання!

Традиційно хочемо порадувати вас звістками із МСФЗ-полів. Зокрема, Європейська Комісія зробила нові кроки щодо посилення прозорості звітності бізнесу стосовно екологічних і соціальних аспектів. Було схвалено нове керівництво щодо розкриття такої інформації в послідовній і зіставній манері. Безсумнівно, це дасть користувачам звітності більше можливостей для порівняння компаній між собою, що стане стимулом і для самих компаній ділитися нефінансовою інформацією з потенційними інвесторами.

Поговоримо про Модельну податкову конвенцію ОЕСР, адже одним із ключових трендів розвитку податкового законодавства є стандартизація світових податкових систем. Це продиктовано насамперед тим, що між країнами проводиться значна кількість операцій, що підлягають оподаткуванню відповідно до національного законодавства контрагентів, які представляють різні країни. І при цьому операції або платник податків автоматично потрапляють під подвійне оподаткування.

Також проаналізуємо представлений Мінфіном проект закону, який можна вважати другою реальною спробою втілення податку на виведений капітал у життя.

Бажаємо приємної роботи та починаємо підготовку нашої наступної зустрічі.

З повагою

редакція "Вісник МСФЗ" в Україні

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ