Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Добрий день, шановні читачі!

Перед вами літній випуск електронного видання Вісник МСФЗ (в Україні). Сьогодні ми традиційно ознайомимо з головними нововведеннями в МСФЗ і суміжних сферах.

Насамперед хочеться розповісти про те, що 22 червня депутати взяли за основу зміни до Закону про бухоблік, які, серед іншого, передбачають удосконалення порядку застосування МСФЗ. А от законопроекти про аудиторську діяльність направлено на доопрацювання.

У цьому номері ми поговоримо, зокрема, про те, як реалізовуватиметься план BEPS, як не заблукати в лабіринті переходу на МСФЗ 15, про що говорять розробники МСФЗ 17, а в матеріалі "ТЦУ: просто про нове" ви дізнаєтеся про основні новації в ТЦУ-сфері.

А в матеріалі "Bitcoin: революція на валютному ринку" розберемося в сутності й алгоритмі функціонування Bitcoin, а також дізнаємося, що ж це таке: інноваційна валюта або фінансова піраміда.

Чекаємо на ваші запитання на електронну пошту: msfo@ligazakon.ua.

З повагою

редакція видання Вісник МСФЗ (в Україні)

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ