Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Doing Business: МЕРТ просить місію СБ оцінити прогрес України

Мінекономрозвитку запросило місію Світового банку оцінити прогрес у легкості ведення бізнесу.

Як повідомляє прес-служба МЕРТ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України направило директору Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Какхонен лист-запрошення для спеціальної місії з підготовки звіту щодо легкості ведення бізнесу.

"Минулого року місія не працювала в Україні, і, як наслідок, у звіті Doing Business 2017, на жаль, не були враховані деякі з наших досягнень, – відзначив перший Віце-прем'єр-міністр Степан Кубів. – Зокрема, зміни до Податкового кодексу (включаючи зниження єдиного соціального внеску), створення відкритого доступу до даних про нерухомість тощо. Щоб уникнути такої ситуації цього року, ми запрошуємо місію з візитом до України".

Крім того, під час робочого візиту до Вашингтона перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов провів зустріч із командою експертів та аналітиків, які відповідають за підготовку звіту Doing Business. Пан Нефьодов представив прогрес України в дерегуляції менеджеру Світового банку Риті Рамальйо.

"Пані Рамальйо розповіла нам, що в рейтингу 2019 року, відлік якого розпочався вже в травні 2017 року, з'явиться новий компонент – участь бізнесу в державних закупівлях. Звісно, це додасть нам позицій у рейтингу. Також ми дуже зацікавлені, щоб кейс України був окремо описаний у звіті 2019 року як приклад зразкової системи державних закупівель", – відзначив Максим Нефьодов.

Зокрема, Президент України Петро Порошенко вважає, що Україна повинна піднятися ще мінімум на 30 позицій у рейтингу легкості ведення бізнесу – Doing Business.

Нагадаємо, що рейтинг Світового банку Doing Business – це результат щорічного дослідження, що оцінює простоту ведення підприємницької діяльності на базі 10 компонентів у 190 країнах. Компоненти рейтингу оцінюють нормативні акти, що регулюють діяльність малих і середніх підприємств протягом усього життєвого циклу, та їхнє фактичне використання на практиці. Звіт зазвичай публікується наприкінці жовтня і враховує зміни регуляторного поля, які відбулися до травня поточного року.

За матеріалами liga.net

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ