Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Верховна Рада ратифікувала Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Мальтою

13 квітня Конвенцію презентував Юрій Буца, заступник Міністра фінансів із питань європейської інтеграції

Документ сприятиме уникненню подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб, які отримують на територіях обох країн, запобіганню ухиленню від сплати податків, обміну податковою інформацією між податковими органами України та Мальти та взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Це забезпечуватиметься шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Мальтою залежно від місця їх виникнення. До того ж буде враховано в податкових зобов'язаннях платника податку однієї держави суми податків, сплачених на території іншої держави. Конвенція також гарантує, що підприємці однієї держави оподатковуватимуться в іншій державі на тих самих умовах, що й підприємці цієї іншої держави.

Нагадаємо, що Конвенція та Протокол до неї були підписані Урядом України й Урядом Республіки Мальта ще у вересні 2013 року та передбачають такі ставки оподаткування дивідендів, процентів і роялті:

• дивіденди – загальна ставка 15%; 5% – для дивідендів, які отримує компанія, що володіє безпосередньо, принаймні, 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди сплачує;

• проценти та роялті – ставка 10%.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ