Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Акціонерів почнуть повідомляти через депозитарну систему

Акціонерні товариства можуть направляти повідомлення акціонерам за допомогою депозитарію

Акціонери отримуватимуть повідомлення через депозитарну систему, якщо такий спосіб визначено статутом акціонерного товариства.

Для цього акціонерне товариство дає розпорядження Центральному депозитарію про направлення повідомлень акціонерам. Центральний депозитарій не пізніше трьох днів після отримання розпорядження надає депозитарним установам і депозитаріям-кореспондентам:

- розпорядження про направлення акціонерам повідомлення;

- копію повідомлення, отриманого від акціонерного товариства.

Депозитарні установи не пізніше трьох робочих днів забезпечують направлення копії повідомлення акціонерам електронною поштою або смс. При цьому використовуються адреси та номери телефонів, зазначені акціонером в анкеті-рахунку в цінних паперах або договорі про обслуговування/відкритті рахунка в цінних паперах.

Якщо повідомлення направляється всім акціонерам, воно також публікується на сайтах акціонерного товариства, Центрального депозитарію та депозитарної установи.

Послідовність дій АТ і професійних учасників депозитарної системи для направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему України затверджено рішенням НКЦБФР від 7 березня 2017 року № 148.

Протягом чотирьох місяців з дня набрання чинності рішенням депозитарні установи повинні привести договори про обслуговування рахунка в цінних паперах у відповідність до нього.

За матеріалами ЮРЛИГА.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ