Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Україна й Люксембург обмінюватимуться податковою інформацією

Конвенція набере чинності в день останнього повідомлення за дипломатичними каналами про завершення необхідних внутрішньодержавних процедур.

Конвенція ратифікована зі змінами, підписаними в Києві 30 вересня 2016 року.

Ратифікація Конвенції та Протоколу спрямована на створення ефективної двосторонньої договірно-правової бази для уникнення подвійного оподаткування й попередження податкових ухилень щодо податків на доходи у відносинах між Україною та Люксембургом.

Протокол містить необхідні статті про обмін податковою інформацією в редакції, що відповідає останнім стандартам ОЕСР.

Передбачено такі ставки оподаткування пасивних доходів:

• дивіденди: загальна ставка - 15%; 5% - для дивідендів, що отримуються компанією, яка володіє не менш як 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;

• відсотки: загальна ставка - 10%; 5% - для відсотків, що сплачуються у зв'язку з продажем у кредит промислового, комерційного або наукового устаткування; для відсотків за банківською позикою;

• роялті: загальна ставка - 10%; 5% - для роялті щодо авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, секретної формули, процесу або інформації стосовно промислового, комерційного або наукового досвіду.

Закон про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал і Протоколу до неї (проект № 125) прийнято на ранковому ВР 14 березня.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ