Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Від редактора

Шановний читачу, вітаємо на сторінках чергового випуску видання!

Цього разу ми традиційно хочемо порадувати вас звістками із МСФЗ-полів, а також з сусідньої ниви аудиту. Із задоволенням поділимося враженнями від відвідування знакової події лютого – IFRS FORUM.

Продовжуємо розглядати практичні аспекти застосування "орендних" положень МСФЗ і пропонуємо до вашої уваги свіжу порцію прикладів.

Також у цьому номері ми підготували бліц-огляд основних положень Директиви ЄС про нефінансову звітність і редакційний переклад самого документа, ознайомитися з яким можна в рубриці "Методрекомендації" нашого постійного додатка "Довідник МСФЗ".

А ще сьогоднішній номер ознаменовано виходом нової рубрики з оглядом корисної для бізнесу літератури, пропозиції про появу якої неодноразово звучали в нашій редакційній пошті.

Бажаємо приємної роботи й розпочинаємо підготовку нашої наступної зустрічі. Сподіваємося, радість наших зустрічей взаємна.

З повагою, редакція "Вісник МСФЗ" в Україні

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ