Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Впровадження та підтримка актуальності МСФЗ

13 і 14 грудня в Лондоні відбулася чергова зустріч Ради з МСФЗ, на якій продовжувалося обговорення основних питань щодо Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Запропоновані поправки до МСБО 19 і КРМФЗ 14

Рада обговорила рекомендації Комітету з інтерпретацій МСФЗ стосовно запропонованих поправок до МСБО 19 (IAS 19) "Виплати працівникам" і КРМФЗ 14 МСБО 19 (IFRIC 14 IAS 19) "Гранична величина активу пенсійного плану з установленими виплатами, мінімальні вимоги до фінансування та їх взаємозв'язок". На цій зустрічі було вирішено завершити поправки до КРМФЗ 14.

На наступних зустрічах продовжиться обговорення нових досліджень Комітету з інтерпретацій МСФЗ, а також першого застосування, переходу та дати набрання чинності поправками.

МСФЗ 9 "Фінансові інструменти": дострокове погашення

Рада обговорювала, чи слід включити до їхнього порядку денного вузькопрофільний проект щодо Стандарту "Фінансові інструменти" стосовно активів із симетричним правом дострокового погашення з поверненням у первісний стан. Рада з МСФЗ розглянула класифікацію фінансових активів з таким правом дострокового погашення під час застосування МСФЗ 9 і результати зворотного зв'язку від Комітету з інтерпретацій МСФЗ. Члени останнього рекомендували включити цей проект до порядку денного Ради.

Під час голосування більшість членів Ради погодилася, і це питання розглядатиметься на січневій зустрічі.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ