Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
МЕРТ взялося за покращення інвестиційного клімату в Україні

Мінекономрозвитку оприлюднило проект Закону, який має поліпшити інвестиційний клімат України за напрямами, обраними внаслідок комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним групою Світового банку у методології рейтингу Doing Business.

Документ спростить господарську діяльність, виключивши необхідність проставляння відбитку печатки на документах, які будуть подаватися до органів держвлади.

Окрім того, особи, які не здобули вищої освіти за необхідним напрямом професійної атестації, не зможуть одержати кваліфікаційного сертифікату. Такий підхід істотно підвищить якість та надійність будівельних робіт, що, у свою чергу, дозволить державі менше втручатися у цю сферу під час здійснення госпдіяльності.

Проектом Закону встановлюється право довірчої власності., а також додаткові стимули для належного виконання договірних зобов'язань, стабільності цивільного обороту та зменшення кількості спорів, що можуть виникнути у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням зобов'язань.

Планується, що з'явиться можливість збільшувати обсяг інформації, яка може збиратися та надаватися бюро кредитних історій.

Окрім того, проектом Закону встановлюється відповідальність органу (членів органу), який прийняв рішення про надання згоди на вчинення правочину із заінтересованістю, прозорий механізм розкриття інформації про вчинення таких правочинів, включення питання про вибір незалежного аудитора до виключної компетенції загальних зборів, надання права акціонерам ознайомитися з інформацією та документами щодо правочину із заінтересованістю.

Також запропоновано прискорити механізм розгляду проваджень у справах про банкрутство у випадку наявності мажоритарного конкурсного кредитора або ж банкрутства боржника, майно якого перебуває у заставі.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ