Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Жовтнева зустріч Ради з МСФЗ: Agenda Consultation та питання щодо впровадження МСФЗ.

Agenda Consultation 2015, тобто публічні обговорення плану роботи Ради з МСФЗ

Рада розглянула публічні обговорення плану роботи та дозволила співробітникам опублікувати доповідь про отриманий зворотний зв'язок.

Очікується, що цю доповідь буде опубліковано в листопаді.

Питання щодо впровадження МСФЗ

Рада з МСФЗ обговорила на зустрічі низку таких проектів.

Оновлення КТМФЗ (IFRIC Update)

Рада з МСФЗ отримала доповідь про вересневу зустріч від Комітету з тлумачень МСФЗ. Подробиці опубліковано в матеріалі "IFRIC Update".

Ратифікація інтерпретації КТМФЗ

Рада погодила інтерпретацію КТМФЗ "Транзакції в іноземній валюті та авансовий платіж". Інтерпретація містить керівництво, як визначити обмінний курс, що використовується під час первісного визнання пов'язаного активу, доходу або витрат, отриманих в разі припинення визнання немонетарного активу або немонетарного зобов'язання, які виникли під час авансового платежу в іноземній валюті.

Очікується, що інтерпретацію буде випущено до кінця 2016 року.

МСБО 28 (IAS 28) "Інвестиції в асоційовані та спільні підприємства" – довгострокова участь в асоційованому або спільному підприємстві

Рада продовжила обговорення довгострокової участі в асоційованому або спільному підприємстві. Довгострокова участь – це така участь, яка, переважно, формує частину чистих інвестицій в асоційованому або спільному підприємстві, але до якої не застосовується метод капіталу.

Попередньо Рада вирішила запропонувати поправку до МСБО 28, яка роз'яснить, що компаніям слід застосовувати МСФЗ 9 (IFRS 9) "Фінансові інструменти" на додаток до МСБО 28 щодо довгострокової участі. Також було вирішено включити запропоновану поправку до наступного циклу щорічних удосконалень (2015 – 2017).

МСБО 16 (IAS 16) "Основні засоби" – доходи і витрати від тестування основних засобів

Рада обговорила рекомендації від Комітету з тлумачень МСФЗ щодо поправки до МСБО 16. На наступній зустрічі розглядатимуться період для коментування та наступні кроки щодо цієї поправки.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ