Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Жовтнева зустріч Ради з МСФЗ: перегляд МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу та поправки до МСФЗ 8

18 і 19 жовтня відбулася остання зустріч Ради з МСФЗ (International Accounting Standards Board, IASB), у межах якої обговорювалися питання МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу та поправок до МСФЗ 8.

Строки наступного перегляду МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу

На зустрічі, що відбулася, Рада з МСФЗ розглядала питання: чи почати цього року проміжний перегляд МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу. Проміжний перегляд включатиме розгляд змін нових повних стандартів МСФЗ та поправок до них, а також інші нагальні питання.

Рада розглянула зворотний зв'язок від Групи з впровадження МСФЗ для малих і середніх підприємств (SME Implementation Group) і, орієнтуючись на їхню відповідь, вирішила не проводити проміжний перегляд Стандарту МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу раніше наступного повноцінного повного перегляду, який очікується на початку 2019 року.

До цього часу співробітники Ради спільно з Групою з впровадження МСФЗ для малих і середніх підприємств працюватимуть над розглядом питань: як зміни в повних стандартах МСФЗ мають вплинути на підприємства малого та середнього бізнесу і яким чином їх інкорпорувати до МСФЗ для таких підприємств.

Роз'яснення до МСФЗ 8 (IFRS 8) "Операційні сегменти", що виникли під час обговорення після реалізації проекту

У травні 2015 року Рада з МСФЗ обговорювала запропоновані поправки до МСФЗ 8. Ці поправки виникли у відповідь на виявлені питання для наступного вивчення у звіті та зворотному зв'язку доповіді, який було розроблено після реалізації проекту про МСФЗ 8 "Операційні сегменти" (Post-implementation Review: IFRS 8 Operating Segments), опубліковані Радою в липні 2013 року.

На цій зустрічі Рада розглянула два важливих питання:

а) послідовне визначення звітних сегментів;

б) кількість звітних статей.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ