Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Німеччина пропонує G20 запровадити "глобальні податки"

На саміті міністрів фінансів G20 у китайському Ченду серед іншого порушили питання змін у системі міжнародного оподаткування.

Німеччина виступила з пропозицією оподатковувати грошові потоки на глобальному рівні. Механізму такого спільного оподаткування лише на європейському просторі замало, заявив у суботу, 23 липня, глава міністерства фінансів ФРН Вольфґанґ Шойбле на зустрічі міністрів фінансів країн "Великої двадцятки" (G20), яка проходить у китайському Ченду.

Схожу позицію озвучив і міністр фінансів США Джейкоб Лью:

Потрібен загальний стандарт для країн стосовно важливих питань трансфертного ціноутворення.

Він переконаний, що країни повинні діяти спільно щодо випадків ухилення від сплати податків. Його китайський колега Лу Цзівей додав, що міжнародний бізнес значно змінився, "кидаючи складні виклики чинній системі міжнародного оподаткування".

Обговорювана тема стосувалася, зокрема, практики транснаціональних корпорацій і компаній реєструватися у країнах з низьким чи відсутнім оподаткуванням, так званих "податкових оазах" на кшталт Люксембургу чи Ірландії в Європі.

У проекті підсумкової резолюції саміту йдеться також про наслідки ймовірного виходу Великобританії з ЄС за результатами відповідного референдуму.

Країни G20 погоджуються почати проактивну роботу з реагування на потенційні наслідки референдуму у Великобританії на економіку та фінанси.

Очільниця МВФ Крістін Лагард додала, що розвиткові світової економіки "загрожують політичні події", втім, не назвала при цьому прямо Великобританію чи Туреччину, де після невдалої спроби путчу було оголошено надзвичайний стан. На саміті лунали також пропозиції включити до тексту резолюції занепокоєння щодо демонтажу правової держави в останній, проте подібний пасаж поки не увійшов до тексту документа.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ