Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Підписано Угоду про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Малайзією

Україна та Малайзія домовилися про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

4 серпня 2016 року в Малайзії підписано низку двосторонніх документів, серед яких і Угода про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, проект якої напередодні анонсував Кабмін.

Дія Угоди поширюється на податки на доходи, які стягуються від імені держави, її адміністративно-територіальних одиниць і місцевих органів влади незалежно від способу їх стягнення. Положення документа визначають умови уникнення подвійного оподаткування в Україні та Малайзії, порядок оподаткування дивідендів, процентів, роялті, доходів від відчуження майна тощо. Визначено окремі умови оподаткування пенсій, доходів державних службовців, артистів, спортсменів і студентів.

Крім цього, Президент висловив упевненість, що ця Угода допоможе пожвавити українсько-малайзійські ділові контакти та стимулюватиме інвесторів.

Ми будемо раді вітати малайзійських інвесторів у енергетичному секторі, в галузі логістики, розвитку портів та в інших напрямках. Це перспективні напрямки для малайзійських інвесторів.

Нагадаємо, що згідно з проектом Угоди передбачено такі ставки оподаткування дивідендів, процентів і роялті, які повністю відповідають вимогам Модельної конвенції ОЕСР і загальній практиці укладення Україною таких угод з іншими країнами світу (аналогічні за розмірами ставки містяться в більшості угод, укладених нашою державою):

– дивіденди – загальна ставка 15 %; 5 % – для дивідендів, які отримує компанія, що володіє не менш як 20 % капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;

– проценти – загальна ставка 10 %;

– роялті – загальна ставка 8 %.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ