Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Підготовлено зміни до податкової Конвенції з Люксембургом

Положення Протоколу, що пропонується до підписання, повністю приведені у відповідність до Модельної Конвенції Організації економічного співробітництва та розвитку.

Кабінет Міністрів розпорядженням від 13 липня № 492-р уповноважив Міністра фінансів Олександра Данилюка на підписання Протоколу між урядом України та урядом Великого Герцогства Люксембург про внесення змін до Конвенції між урядом України і урядом Великого Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал.

Зокрема, Протоколом передбачено такі ставки оподаткування:

- дивіденди - загальна ставка 15%; 5% - для дивідендів, які отримує компанія, що володіє не менш 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;

- проценти - загальна ставка 10%; 5% - для процентів, що сплачуються у зв'язку з продажем в кредит промислового, комерційного або наукового обладнання; для процентів за банківською позикою;

- роялті - загальна ставка 10%; 5% - для роялті відносно авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, таємної формули, процесу або інформації щодо промислового, комерційного або наукового досвіду.

За матеріалами ЮРЛИГА

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ