Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Правила визначення податкового резидентства від ОЕСР

ОЕСР на своєму офіційному сайті, присвяченому автоматичному обміну інформацією, представила довідник щодо правил визначення податкового резидентства в юрисдикціях, що висловили свою прихильність автоматичному обміну (AEOI) у рамках єдиного стандарту обміну податковою інформацією (CRS). Довідник містить ту інформацію (переважно англійською мовою), яку самі юрисдикції надали секретаріату ОЕСР.

На сьогодні свою прихильність автоматичному обміну висловили 102 юрисдикції (довідник поступово поповнюється). Інформацію про національні правила визначення податкового резидентства подали поки лише 63 з них.

Юрисдикції та секретаріат ОЕСР приділяють особливу увагу точності й актуальності інформації, включеної до довідника, проте її слід сприймати тільки як попередню інформацію. У певних випадках одна й та сама особа на підставі національних правил визначення податкового резидентства може вважатися податковим резидентом більше ніж однієї юрисдикції. У цьому випадку платник податків може орієнтуватися на те, як питання про визначення податкового резидентства вирішується в угодах про уникнення подвійного оподаткування, якщо такі укладено між юрисдикціями, податковим резидентом яких його може бути визнано.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ