Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Оновлений план роботи Ради з МСФЗ

Традиційне щомісячне оновлення плану роботи IASB після минулого лютневого засідання. Як зазвичай, через зміну формату подання у минулому році відслідкувати прогрес за окремими проектами тепер важко, хіба що прогрес буде дуже істотним. Проте за останній місяць такі все ж таки були. Втім, дещо нове в порядку подання з'явилося: для зручності Рада стала зазначати місяць передбачуваної публікації проміжної або фінальної версії стандарту.

У великих проектах відбулася чи не єдина зміна – у проекті з Концептуальних основ МСФЗ, який на цей момент перебуває на стадії обговорення (а раніше були публічні консультації). У свою чергу, "Ініціатива з розкриттів: принципи розкриття" сьогодні перебуває на етапі написання майбутнього дискусійного документа (місяць назад ще тривав аналіз).

Щодо проектів запровадження стандартів зміни такі:

Щорічні поліпшення МСФЗ (цикл 2014 - 2016): на цей момент на стадії аналізу (раніше значилося написання попереднього варіанта).

Щорічні поліпшення МСФЗ (цикл 2015 - 2017): попередній варіант після закінчення шести місяців більше не очікується. Замість цього Рада протягом того ж самого строку визначиться з подальшим напрямом руху проекту.

• Застосування IFRS 9 разом з IFRS 4: зараз на стадії аналізу коментарів, а напрямок подальшого руху визначать за наступні три місяці.

• Прояснення в стандарті IFRS 8 "Операційні сегменти", яких вимагають підсумки вивчення використання стандарту в сьогоднішній практиці. Попереднього варіанта прояснень із високим ступенем імовірності можна чекати в травні цього року.

• Прояснення, що стосуються класифікації та виміру виплат на основі пайових інструментів. Попереднього варіанта прояснень із високим ступенем імовірності можна чекати в травні цього року.

• Прояснення до стандарту IFRS 15 "Виручка за договорами з клієнтами", необхідність яких виявила робоча група переходу. Підсумкового варіанта змін у стандарті з високим ступенем імовірності можна чекати в березні-квітні цього року.

Визначення бізнесу: попередній варіант можна буде побачити в травні.

"Ініціатива з розкриттів": зміни в IAS 7 "Звіт про рух грошових коштів". Цей пункт більше не значиться в плані, адже стандарт вже вийшов у кінці січня.

• Переоцінка колишніх часток володіння в компаніях внаслідок придбання контролю або спільного контролю в спільній операції, що відповідає визначенню бізнесу: з попереднім варіантом подань IASB з цієї теми можна буде ознайомитися в травні.

За матеріалами gaap.ru

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua
 
Даний функціонал доступний передплатникам в електронному виданні.
Якщо Ви ще не передплачуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номера
або підпишіться на видання Вісник МСФЗ