Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
№12
Грудень 2016
Від редактора:
Доброго дня, любі друзі!
У цьому передсвятковому номері ми вирішили поділитися найважливішою та найкориснішою інформацію зі світу МСФЗ та суміжних галузей.
Сподіваємося, що кожна наша наступна зустріч буде ще більш інформативною і вам сподобаються задумані нами нововведення.
Бажаємо сповна...
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Зміст номера
Новини та коментарі
Обмеження на грошово-кредитному та валютному ринках не змінились і стали безстроковими

Національний банк України подовжив чинні тимчасові обмеження на грошово-кредитному та валютному ринках у зв'язку з наявністю ризиків для цінової та фінансової стабільності.

Читати всю статтю...
Paying Taxes Україна: крок назад чи 23 вперед?

Зовсім нещодавно було оприлюднено рейтинг простоти сплати податків Paying Taxes 2017, який складається щорічно Світовим банком разом з аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers за підсумками попереднього податкового року.

Читати всю статтю...
Другий Звіт про фінансову стабільність: ризики та рекомендації
МЕРТ взялося за покращення інвестиційного клімату в Україні
Податкову реформу прийнято за основу
Взаємодопомога в адміністративних справах: перелік країн знову оновлено
Останні оновлення у світі МСФЗ
1 січня Україна приєднається до Плану BEPS щодо боротьби з ухиленням від оподаткування
IFRS 9: чи готові глобальні банки?

МСФЗ 9 "Фінансові інструменти"  набере чинності з 1 січня 2018 року і замінить колишній IAS 39, привнісши із собою в облікову практику, операційні процеси й управління ризиками досить суттєві зміни.

Читати всю статтю...
Про що топ-менеджери банків говорили в НБУ

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева провела традиційну зустріч із керівниками найбільших банків.

Читати всю статтю...
Тема номера
МСФЗ 16 "ОРЕНДА": ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВАМ. І НЕ ТІЛЬКИ ЇМ... (ЧАСТИНА 3)

Ми продовжуємо аналіз нового МСФЗ 16 "Оренда". Цього разу зупинимося на подальших оцінках орендних операцій, активів і зобов'язань, а також розрахунків за ними.

МСФЗ 16 "ОРЕНДА": ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВАМ. І НЕ ТІЛЬКИ ЇМ... (ЧАСТИНА 2)

У січні 2016 року було опубліковано МСФЗ 16 "Оренда", що набуває чинності з 1 січня 2019 р., який кардинально змінює правила обліку в орендарів. Розглянемо, у чому саме полягають основні новації.

МСФЗ 16 "ОРЕНДА": ДО ЧОГО ГОТУВАТИСЯ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВАМ. І НЕ ТІЛЬКИ ЇМ... (ЧАСТИНА 1)

У січні 2016 року було опубліковано МСФЗ 16 "Оренда", що набирає чинності з 1 січня 2019 р., який багато фінансових фахівців охрестили революційним. Безперечно, новий стандарт вплине на фінансову звітність багатьох підприємств, які раніше керувалися МСБО 17 "Оренда". Осторонь не залишаться і сільськогосподарські підприємства.

Бухгалтерські алгоритми
Революція в бухобліку. Які зміни очікують на бізнес?

Як відомо, кожна транзакція в бухгалтерському обліку генерує певний паперовий слід тієї чи іншої господарської операції, фактично підтверджуючи її проведення. Європейським податковим органам іноді достатньо й хорошої копії документа, чого не скажеш про українських перевіряючих, для яких часто важлива не стільки суть операції, скільки форма – наявність обов'язкових реквізитів у первинних документах. І, звісно ж, документ має бути в оригіналі, інакше його не існує.

Читати всю статтю...
Прикладна аналітика
Як розвивається спільне інвестування

Українська асоціація інвестиційного бізнесу підбила підсумки діяльності інститутів спільного інвестування та недержавних пенсійних фондів у ІІІ кварталі 2016 року.

Кінець епохи офшорів. Чи зможе Україна грати за правилами

Боротьба з офшорами схожа на боротьбу з вітряками. Спершу сотні службовців в урядах світових держав придумують, як контролювати грошові потоки бізнесу, а потім десятки тисяч податкових консультантів та юристів шукають варіанти, як обійти придумані правила. І ось чергова порція – Стандарти обміну інформацією, розроблені комісією ОЕСР у рамках Плану BEPS.

Кругозір
Невизначене майбутнє професії бухгалтера

"Невизначене майбутнє професії бухгалтера", "Чи буде в штаті компаній позиція бухгалтера через 10 років", "Які зміни очікують професію бухгалтера в найближчому майбутньому". Такі заголовки все частіше зустрічаються в закордонних спеціалізованих виданнях. Адже з наростаючим темпом розвитку інформаційних технологій усе більше функцій бухгалтерської служби передаються на виконання комп'ютерним програмам і застосункам.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua