постанова НБУ "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" № 140 від 03.03.2016 р.
В умовах стрімкого розвитку міжнародного бізнесу кількість національних компаній, для яких підготовка фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності є обов'язковою вимогою, зростає з кожним днем.
Про непрості взаємини між податковим і бухгалтерським обліком Вісник МСФЗ (в Україні) писав неодноразово. Сьогодні ми пропонуємо читачеві розглянути ще кілька питань, що стосуються взаємного впливу податків і бухобліку.
Інфляційні реалії сучасної України вселяють тривогу. Особливо бухгалтерам. Адже наша професія через галопуючий ріст цін опинилася перед загрозою повномасштабного застосування спеціальних гіперінфляційних стандартів, які ніколи ще у вітчизняній практиці не використовувалися.
Хеннінг Дрегер про Директиву щодо розкриття корпоративної нефінансової та іншої інформації великими компаніями та її вплив на бізнес.
Аудитори та інші фахівці, які мають справу з фінансовою звітністю компанії, через кілька років зіткнуться з новими проблемами в результаті впровадження нових стандартів фінансової звітності, що вимагають оцінки очікуваних кредитних втрат, пов'язаних з фінансовими інструментами.
Україна з 2014 року піднялася в глобальному рейтингу аутсорсингової привабливості Global Services Location Index (GSLI) з 41-го на 24-е місце із 55. Це означає, що все більше країн звертаються до українських фахівців за послугами. Одна з причин – поліпшення умов для ведення бізнесу, хоча поки й незначне. Але є й інші причини такого різкого стрибка в рейтингу.