Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
№25
Грудень 2015
Від редактора:
Доброго дня, шановні читачі!
Перед вами свіжий випуск електронного видання «Вісник МСФЗ» в Україні.
У цьому номері ми традиційно інформуємо про головні події та знакові нововведення у сфері МСФЗ.
Темою сьогоднішнього випуску стали питання оподаткування в такій привабливій країні...
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Зміст номера
Новини та коментарі
Україна та світові рейтинги: чи є прогрес?

У цьому матеріалі проаналізуємо положення України у світових авторитетних рейтингах.

Читати всю статтю...
НКЦПФР уточнила порядок припинення корпоративного інвестиційного фонду
ІСІ: БО

Жовтень став урожайним для головбухів інститутів спільного інвестування (ІСІ).

НКЦПФР рішенням від 06.10.2015 № 1611 затвердила в новій редакції Положення про особливості бухгалтерського обліку операцій ІСІ (далі — Положення № 1611).

Читати всю статтю...
Тема номера
Податок на товари та послуги в Сінгапурі (GST)

Що таке GST? GST (Goods and Services Tax – податок на товари та послуги) – це податок на постачання товарів і послуг, що здійснюється на території Сінгапуру особою – податковим резидентом у рамках певної комерційної діяльності такої особи, а також у рамках імпорту товарів на територію Сінгапуру.

Особливості податкових процедур для сінгапурських компаній

По закінченню фінансового року зареєстровані в Сінгапурі компанії мають виконати низку вимог Управління бухгалтерського обліку й корпоративного регулювання Сінгапуру ACRA.

Траст по-сінгапурськи

На сьогодні Сінгапур стає все популярнішим у світі як трастова юрисдикція.

Бухгалтерські алгоритми
Імовірність, а не впевненість

В умовах економічної турбулентності різниця між системами П(С)БО та МСФЗ у визначенні одного із ключових критеріїв визнання доходу може істотно вплинути на відображення обороту за кредитом рахунків доходу.

Мобілізація & компенсація

Складні для країни часи кидають нові виклики бухгалтерській професії. Ще декілька років тому ніхто й не замислювався про те, чи варто списувати активи, розташовані на анексованих територіях, або про те, чи відображати в балансі транспортні засоби, вилучені на користь армії, що бореться із заколотниками та інтервентами.

Прикладна аналітика
"Невиробнича" амортизація при складанні звітності за МСФЗ

У статті "Невиробнича консервація" ми вже розповідали про оригінальну, м'яко кажучи, ідею податківців щодо присвоєння статусу "невиробничих" тим основним засобам, які тимчасово виводяться з експлуатації у зв'язку з консервацією або проведенням поліпшень. Саме така зміна статусу робить можливим висновок про те, що в податковому обліку амортизація за основними засобами не нараховується.

Практика: експерти відповідають
Бліц-відповіді на питання з вебінару "Перше застосування МСФЗ" + відеозапис

6 листопада пройшов безкоштовний вебінар з Міжнародних стандартів фінансової звітності, в ході якого було поставлено чимало запитань. Відповіді на деякі з них наведемо в даному матеріалі.

Читати всю статтю...
Чи є біржовий курс підтвердженням справедливої вартості цінних паперів?

Якщо біржовий курс не є підтвердженням справедливої вартості, то як у такому випадку визначити справедливу вартість фінансової інвестиції?

Особлива думка
Україна потребує аудиту світового рівня

Недавні події в Україні дали всім українцям надію на гарне майбутнє, засноване на верховенстві права, хорошому державному управлінні та відкритому суспільстві. Аудит і бухгалтерський облік відіграють життєво важливу роль у створенні більш відкритого суспільства та є передумовою для вдалого й ефективного державного управління.

Разом з тим висока якість аудиту світового рівня може бути забезпечена лише тоді, коли аудиторська професія буде ефективно регулюватися. Причому регулюватися органом, повністю незалежним від самої професії.

Співрозмовник
Віталій Гавриш: "Основна цінність МСФЗ-звітності – в її уніфікації"

Гість номера – Віталій Гавриш, партнер міжнародної аудиторської компанії BDO, сертифікований аудитор, сертифікований аудитор банків.

Читати всю статтю...
Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua