Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
№23
Листопад 2015
Від редактора:
Доброго дня, шановні читачі!
Перед вами свіжий випуск електронного видання «Вісник МСФЗ» в Україні.
У цьому номері ми традиційно інформуємо про головні події та знакові нововведення у сфері МСФЗ. Насамперед звертаємо увагу на розроблення Радою з МСФЗ Посібника з визначення суттєвості...
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Зміст номера
Новини та коментарі
Міжнародне планування податків: тенденції, поради, секрети

Репортаж з конференції щодо особливостей міжнародного податкового планування та корпоративного права.

Запропоновано запровадити в Україні посаду фінансового омбудсмена
Розроблено Посібник з визначення суттєвості
Поліпшено умови для надходження іноземної валюти в економіку України

Національний банк України продовжує поступову лібералізацію валютного регулювання, спрямовану на збільшення надходжень іноземної валюти до країни в цілому і банківської системи зокрема.

Читати всю статтю...
Відновлення економічної активності підприємств: варіант від НБУ та Мінфіну

НБУ та Мінфін розробили юридичний механізм проведення фінансової реструктуризації кредитів юридичних осіб. Проект Закону України "Про фінансову реструктуризацію" підготовлено з метою відновлення економічної активності підприємств і пожвавлення їх кредитування банками, що допоможе закласти ґрунт для стабільного економічного зростання України.

Читати всю статтю...
Новини проектної роботи від ДФСУ

З метою узгодження нормативних актів з чинним законодавством ДФСУ продовжує розробляти відповідні документи.

Читати всю статтю...
Проблеми очищення ринку від фіктивних фінансових інструментів

Представники Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ) взяли участь у круглому столі "Фіктивність та ефективність на фондовому ринку", присвяченому обговоренню концептуальних підходів та правових засад боротьби з фіктивністю на ринку цінних паперів.

Читати всю статтю...
Нові Методрекомендації щодо оцінки активів ІСІ з урахуванням вимог МСФЗ
Прикладна аналітика
Перекласифікація пасиву: доля переоцінок

"Вісник МСФЗ" в Україні багато разів розглядав проблему відображення у фінансовій звітності інструментів з невизначеною економічною природою, коли вирішувалося питання про те, як тлумачити суть того чи іншого інструменту: як зобов'язання чи як власний капітал.

Практика: експерти відповідають
Витончена капіталізація

Відповідно до п. 140.2 ст. 140 ПКУ підприємство до складу податкових витрат може включати відсотки в межах розрахункової формули. Якщо фінансовий результат до оподаткування за Ф-2 негативний, то ми формулу не використовуємо і в повному обсязі не враховуємо дані відсотки при складанні оподатковуваного прибутку. Яку амортизацію брати для розрахунку? Згідно з п. 140.3 ст. 140 ПКУ маємо право віднести до складу податкових витрат фінансові витрати, зменшені на 5 % з урахуванням формули від пов'язаних осіб, які не були враховані раніше у витратах. Чи слід розуміти, що ми не зможемо скористатися даними витратами, поки в нас не з'явиться прибуток?

Співрозмовник
Наталія Плугова: міжнародна звітність зрозуміла ширшому колу користувачів, і її можна використовувати для оцінки бізнесу

Гість номера – Наталія Плугова, керівник департаменту бухгалтерського обліку компанії "ВОЛЯ".

Кругозір
Фінансовий директор майбутнього: яким він буде

З огляду на те як діловий світ реагує на економічну нестабільність, а розвиток інноваційних технологій призводить до зміни методів роботи, роль фінансових директорів стає все більш складною та відповідальною, – стверджується у новій доповіді, підготовленій ACCA та IMA (Інститутом спеціалістів з управлінського обліку).

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua