Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
№20
Вересень 2015
Від редактора:
Доброго дня!
Раді новій зустрічі з вами на сторінках нашого видання.
Традиційно у свіжому випуску ми розповідаємо про найголовніші та найважливіші новини у сфері МСФЗ.
Темою сьогоднішнього номера стали питання обліку операцій з власниками, а саме операцій з нарахування заборгованості заснов...
Спробувати Оформити передплату
Спробувати Оформити передплату
Зміст номера
Новини та коментарі
Європейська консультативна група по фінансовій звітності опублікувала результати спільного інформаційно-пропагандистського заходу відносно прибутку або збитку й іншого сукупного доходу

Європейська консультативна група з фінансової звітності (ЄКГФЗ) (European Financial Reporting Advisory Group (EFRAG)), Європейська федерація товариств фінансових аналітиків (European Federation of Financial Analysts Societies (EFFAS)), Асоціація фінансових аналітиків Бельгії (Association Belge des Analystes Financiers (ABAF)) та Рада з МСФЗ (International Accounting Standards Board (IASB)) опублікували результати спільного інформаційно-пропагандистського заходу стосовно прибутку або збитку й іншого сукупного доходу, який відбувся 1 липня 2015 року в Брюсселі.

Мішель Прада виступив з промовою про успішні критерії для світових стандартів

Голова піклувальників Фонду МСФЗ Мішель Прада виступив з промовою про успішні критерії для світових стандартів.

Оновлення Європейської консультативної групи з фінансової звітності – Серпень 2015

Європейська консультативна група з фінансової звітності (ЄКГФЗ) (European Financial Reporting Advisory Group (EFRAG)) опублікувала випуск серпня 2015 "Оновлення ЄКГФЗ", узагальнивши в ньому обговорення зустрічей та конференцій Ради ЄКГФЗ та групи технічних експертів ЄКГФЗ.

Оновлення в МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу за липень і серпень 2015
Доступний розпорядок вересневої зустрічі Комітету з інтерпретацій МСФЗ

Рада з МСФЗ (International Accounting Standards Board, IASB) у вівторок і середу, 8 та 9 вересня, провела щомісячну зустріч у своєму офісі в Лондоні.

Бухгалтерські алгоритми
Визначення вартості запасів

У попередній статті "Вартість запасів: аналіз і практичні приклади" було розглянуто питання про те, що містить у собі вартість запасів, а що включати до неї не потрібно. Логічним продовженням буде аналіз методів оцінки такої вартості.

Читати всю статтю...
Загальновиробничий розподіл під час простоїв
Чисті інвестиції: недалеке майбутнє
Прикладна аналітика
Операції з власниками: метод ефективної ставки
Програми лояльності: забезпечення або виручка?
Практика: експерти відповідають
Списання боргів: природа доходу

Підприємство дійшло згоди з банком про списання 15 % суми заборгованості за раніше взятим кредитом. Кредит брався під будівництво офісного центру підприємства.

За якою статтею доходів відображати суму списання?

Кругозір
Уперше в Україні видали дипломи Міжнародної асоціації бухгалтерів

4 вересня в Києві відбулося урочисте вручення представникам українських компаній  дипломів Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers, IAB) з присвоєнням професійної кваліфікації в галузі міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ). Пакет документів з офіційними результатами екзаменації, отриманий з Лондона, де знаходиться штаб-квартира IAB, було відкрито безпосередньо в присутності учасників курсу.

Мати доступ до номерів і всіх статей видання Ви зможете за умови передплати на електронне видання Вісник МСФЗ
Контакти редакції:
ifrs@ligazakon.ua