Рада з МСФЗ (IASB) в 2014 році була дуже активною і випустила значну кількість нових значущих Стандартів та велику низку поправок до вже наявних. Більшість цих Стандартів і поправок є комплексними та вимагають суттєвих суджень та оцінок, а також мають комерційний вплив на підприємства, які їх застосовують.
У цій статті буде коротко викладено зміни в МСФЗ, які буде необхідно застосовувати в майбутніх періодах.
Рада з МСФЗ (IASB) у 2014 році була дуже активною та випустила велику кількість нових важливих стандартів і низку поправок до вже існуючих. Більшість цих стандартів і поправок є комплексними і вимагають істотних суджень та оцінок, а також мають комерційний ефект на підприємства, які їх застосовують.
У цій статті коротко викладено зміни до МСФЗ, які необхідно буде застосовувати в майбутніх періодах.
Підприємства, що складають фінансову звітність згідно з міжнародними стандартами, для відображення державної допомоги керуються МСБО 20 "Облік державних грантів і розкриття інформації про державну допомогу". Але для виробників сільськогосподарської продукції, враховуючи їх специфіку, для обліку та розкриття інформації щодо отриманих грантів передбачено окремі положення МСБО 41 "Сільське господарство". У цій статті ми розглянемо специфіку стандарту, а також кілька практичних ситуацій.
З часу свого виникнення і донині бухгалтерський облік ніколи не був річчю за своєю суттю, він був і є послугою, корисність якої споживач визначає за якістю фінансової інформації, необхідної йому для ухвалення рішень.
АССА оприлюднила доповідь за результатами свого минулорічного дослідження стосовно практики розкриття інформації щодо об’єднань компаній, знецінення активів та нематеріальних активів в різних юрисдикціях.
Відомий своєю гостинністю Львів вже вдруге став місцем проведення щорічної міжнародної конференції "МСФЗ та Інтегрована звітність: сучасне та майбутнє". Фахівці нашої редакції також взяли участь у цьому заході, тож радо поділимося головним з побаченого та почутого.