Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Попробовать Оформить подписку
Попробовать Оформить подписку
ООО "ЛИГА ЗАКОН"
Травневі засідання Ради МСБО: анонс на 23-27 травня 2022 року

Рада МСБО анонсує проведення засідань у травні 2022 року, присвячених обговоренню поправок до МСФЗ 9 "Фінансові інструменти", МСФЗ для МСП, питань обліку гудвілу та інших аспектів об'єднання бізнесу.

Одне з засідань буде присвячене постімплементаційному огляду МСФЗ 9 "Фінансові інструменти" стосовно їх характеристик та оцінок. У квітні 2022 року Рада МСБО обговорила відгуки щодо вимог до оцінки характеристик договірних грошових потоків від фінансових активів, зокрема вимог до SPPI-тесту. На засіданні Рада планує прояснити окремі аспекти вимог до SPPI-тесту у відповідь на зворотній зв'язок зацікавлених осіб перш, ніж з'явиться така практика застосування.

Серед іншого однією з обговорюваних тем стане другий комплексний огляд стандарту МСФЗ для МСП. Рада обговорюватиме зворотній зв'язок щодо сфери застосування (включаючи визначення публічної відповідальності) та назви стандарту МСФЗ для МСП; вимоги щодо переходу до суб'єкта господарювання, який вперше застосовує поправки до МСФЗ для МСП і дату набрання чинності запропонованих поправок.

На засіданні Рада МСБО також обговорить пропозиції до проекту, які стосуються загального подання та розкриття інформації у фінансовій звітності; оцінки ефективності управління; визначення та розкриття незвичайних доходів і витрат в одній примітці та структуру такої примітки до фінансової звітності; класифікації доходів і витрат від асоційованих компаній і спільних підприємств, що обліковуються за методом участі в капіталі тощо.

Традиційною темою одного з засідань є облік гудвілу в наслідок знецінення або зменшення корисності та інші аспекти обліку об'єднання бізнесу. На засіданні планується обговорення питань оцінки терміну корисного використання гудвілу та моделі обліку знецінення або зменшення корисності, що правдиво надає інформацію про справедливу вартість, а також потенційні наслідки переходу до такої моделі на основі амортизації гудвілу.

Крім зазначеного, Рада МСБО планує обговорити деякі питання тарифного регулювання, динамічного управління ризиками, відгуки щодо нового запропонованого підходу до розкриття інформації (нагадаємо, що експерименту підлягають два стандарти – МСФЗ 13 "Оцінка справедливої ??вартості" і МСБО 19 "Виплати працівникам") тощо.

Ми пильно слідкуємо за новинами від Ради МСБО і обов'язково проінформуємо про затверджені на засіданнях рішення.

Якщо Вас цікавить конкретні питання практичного застосування МСФЗ, завітайте до нашого Маркету вебінарів, де Ви неодмінно зможете знайти відповіді на наглядних практичних кейсах, або звертайтесь за консультаціями до Олени Харламової.

_____________________________________________
© ТОВ "ІАЦ "ЛІГА", ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2022

У разі цитування або іншого використання матеріалів, розміщених у цьому продукті ЛІГА:ЗАКОН, посилання на ЛІГА:ЗАКОН обов'язкове.
Повне або часткове відтворення чи тиражування будь-яким способом цих матеріалів без письмового дозволу ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" заборонено.

Получить полный доступ ко всем номерам и статьям издания Вы сможете оформив подписку на электронное издание Вестник МСФО
Контакты редакции:
ifrs@ligazakon.ua
 
Данный функционал доступен подписчикам в электронном издании.
Если Вы еще не выписываете издание, закажите бесплатный доступ к демо-номеру
или подпишитесь на издание Вестник МСФО