Наближаються дедлайни підготовки річної МСФЗ-звітності, тому варто приділити увагу питанням розкриття інформації в Примітках до МСФЗ-звітності. Ми вирішили сфокусувати свою увагу на такому непростому об'єкті обліку – як резерв очікуваних кредитних збитків.
Порядок денний із питань європейської економічної політики на поточний рік насичений очікуваними переговорами щодо удосконалення фіскальних правил ЄС, податкової політики, зростання рівня мінімальної заробітної плати та перегляду підходів до фінансового регулювання.
Водночас торговельна політика ЄС повинна відповідати його традиційній відкритості із закликами до більшого нарощування об'ємів, з одного боку, і більш стійких і соціально відповідальних практик, з іншого. Такий прогноз на 2022 рік варто усвідомлювати з обережним розумінням того, що триваюча пандемія COVID-19 та пов'язані з нею економічні наслідки й інфляційні коливання можуть швидко змінити пріоритети політики в ЄС.
Традиційно вибираю одне питання, серед тих, на які довелося відповідати протягом тижня. І у фокусі уваги – витрати на позики.
Компанії, що застосовують МСФЗ, у своїй практиці часто стикаються з потребою відобразити в обліку умовні зобов'язання й забезпечення під майбутні виплати. Своєрідною біблією для відображення таких операцій є МСБО 37 "Оцінні зобов'язання, умовні зобов'язання й активи".